Szanowni Państwo
Jak większość Domów Pomocy Społecznej w kraju tak i my borykamy się z problemami wynikającymi ze stanu epidemicznego oraz walki z COVID-19. Dzięki ogromnemu wsparciu firm i osób prywatnych, często anonimowych,  które odpowiedziały na nasz apel o pomoc rzeczową do dnia obecnego,posiadamy zabezpieczenie w postaci preparatów dezynfekujących oraz środków ochrony osobistej. Wszystkim Darczyńcom szczerze dziękujemy. Otrzymane od Państwa artykuły służą na bieżąco nam, pracownikom, wspomagającym nas Wolontariuszom oraz naszym Mieszkańcom. Pomagają nam wszystkim wykonywać swoją pracę ze świadomością zachowania podstawowych reżimów ochronnych w tym trudnym czasie by chronić naszych podopiecznych, siebie oraz nasze rodziny. 
Zapotrzebowanie na środki ochronne są ciągłe. Z wielką wdzięcznością przyjmiemy każdy dar, nawet ten najmniejszy. Dziękujemy również za wszelkie przekazane naszym mieszkańcom łakocie i owoce. 
 Otrzymujemy wiele sygnałów o chęci wsparcia naszej placówki. Wiemy, jak utrudniony jest dostęp  na rynku do potrzebnych nam produktów. My, jako jednostka pomocowa, mamy w tej kwestii większe możliwości. Dlatego udostępniamy numer naszego konta bankowego do obsługi darowizn. Jeśli ktoś z Państwa zechce wesprzeć nasz Dom finansowo celem zakupu środków ochrony osobistej będziemy bardzo wdzięczni.

NBS SANBANK nr: 85 9430 0006 0001 0041 2000 0098