Dom Pomocy Społecznej Im. Józefa Gawła w Stalowej Woli, zwraca się z gorąca prośbą o wsparcie finansowe oraz rzeczowe w środki ochrony indywidualnej oraz środki do dezynfekcji:

– odzież ochronna (maseczki bawełniane lub chirurgiczne, fartuchy jednorazowe, kombinezony ochronne, przyłbice i gogle),

– rękawiczki jednorazowe,

– płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Jak większość Domów Pomocy Społecznej w kraju tak i my borykamy się z problemami wynikającymi ze stanu epidemicznego oraz walki z COVID-19. Środki do ochrony osobistej i dezynfekcji zużywane są na bieżąco, stąd też zapotrzebowanie na nie jest ciągłe. Placówka systematycznie jest dezynfekowana i odkażana aby w jak największym stopniu ograniczać rozprzestrzenianie się wirusa. Środki te również pomagają nam wszystkim wykonywać swoją pracę ze świadomością zachowania podstawowych reżimów sanitarnych w tym trudnym czasie by chronić naszych podopiecznych, siebie oraz nasze rodziny.

Z wielką wdzięcznością przyjmiemy każdy dar, nawet ten najmniejszy, który pomoże nam przezwyciężyć walkę z epidemią ale przede wszystkim uchroni naszych podopiecznych przed tragicznymi skutkami wirusa.

Jeśli ktoś z Państwa zechce wesprzeć nasz Dom finansowo, będziemy bardzo wdzięczni.

NBS SANBANK nr: 85 9430 0006 0001 0041 2000 0098