W dniu 26 sierpnia 2021 roku podczas Mszy Świętej, dyrektor Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła – Pan Łukasz Chrząstek, wraz z Mieszkańcami i pracownikami DPS uroczyście powitał nowego kapelana, którym jest ksiądz Dariusz Kotkowski. Przedstawicielka Mieszkańców DPS, złożyła na ręce księdza Dariusza kwiaty i wyraziła radość z jego przybycia. Zarówno Dyrektor DPS jak i Mieszkańcy zapewniali o chęci pomocy i wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach na rzecz naszego Domu.
Księże Dariuszu, życzymy Ci wytrwałości i odwagi w posłudze duszpasterskiej, Błogosławieństwa Bożego oraz mocy Ducha Świętego na wiele lat pracy.
Pragniemy przypomnieć, że dotychczasową i wieloletnią posługę na rzecz Domu i Mieszkańców sprawował ksiądz Eugeniusz Rycerski, któremu również pragniemy podziękować i życzyć zdrowia, pomyślności w realizacji wszelkich zamierzeń, wytrwałości oraz niesłabnącej radości z pełnionej posługi kapłańskiej. Niech Pan Bóg błogosławi i nieustannie udziela obfitych łask, a Duch Święty obdarza swoimi darami.