W piątek, 29 września obchodziliśmy Odpust ku czci naszego patrona św. Michała Archanioła. Mszę Świętą Odpustową o godz. 10 odprawił ks. Sylwester Szwajca, proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli oraz kapelan Domu Pomocy Społecznej – ks. Dariusz Kotkowski. Zgodnie z tradycją, Mieszkańcy oraz Pracownicy złożyli dary na ręce kapłanów, dziękując w ten sposób za opiekę swojego patrona, którego zawołanie “Któż jak Bóg”, wskazuje na właściwy porządek w życiu duchowym i społecznym: Bóg ma być zawsze na pierwszym miejscu.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości; naszym sąsiadom z Dziennego Domu Senior+ wraz z Panią kierownik – Małgorzatą Gotfryd oraz wszystkim drogim parafianom, którzy brali w niej udział. Niech Święty Michał Archanioł, nasz patron, prowadzi nas w walce ze złem ku zbawieniu naszych dusz.
“Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.”
KTÓŻ JAK BÓG ❤
hdrpl
rhdr
hdrpl